- SKLENENÉ KUCHYNSKÉ ZÁSTENY -


Sklenené zásteny sú moderným a praktickým prvkom v kuchyni.

Na rozdiel od klasických materiálov ako sú obklady a keramika, majú kuchynské zásteny obrovské výhody. Bezšpárové prevedenie s nádychom luxusu. 

Materiál je tepelne upravený s hrúbkou 6mm a mechanicky odolný voči poškodeniu, to je u nás garanciou.

Sklo používame Optiwhite / ultra číre / s leštenými hranami. Optiwhite je ideálne pre grafosklo pretože je úplne číre a nemá zelený nádych.

Postup je jednoduchý.

Stačí vyplniť formulár pre cenovú ponuku viď nižšie, následne po schválení cenovej ponuky prídeme k Vám presne zamerať sklá pre výrobu zásteny. Po dobu 3 - 4 týždňov si upresníme grafiku Vami dodaného motívu alebo si vyberiete z našej databázy ponuky vzorov. Ani sa nenazdáte a sklenenú kuchynskú zástenu si budete vychutnávať u Vás doma.


Prečo kuchynská zástena zo skla ?

Kalené sklo / tvrdosť
Odolnosť voči chemikáliám
Vodeodolnosť
Jednoduchá údržba
UV stálosť
Nádych luxusu
Skvelý dizajn

Chcem nezáväznú cenovú ponuku

— GRAFOSKLÁ —

sklenené pulty, steny, okná, dvere,...

Sklo je súčasťou modernej architektúry. Máme za sebou mnoho realizácií a spoluprác, preto veľký záujem o sklo ako moderný prvok v interiéri nám umožňuje špecializovať sa výlučne na "grafosklá".


— SKLENENÉ OBRAZY —

Obrazy zo skla sa dekoračne hodia všade v domácom či pracovnom priestore, vynikne v modernom interiéri a je jedno, či sa jedná o dom, recepciu, hotel, kanceláriu či iné miesto, zaujmú všetkých so zmyslom pre eleganciu. S obrazmi zo skla nielenže predbehnete dobu, ale aj dokonale oživíte priestor, kde sa cítite najlepšie. 

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA